درباره ما

درباره ما

صنایع چوب شیکند از سال 1380 شروع به فعالیت نموده و با سابقه درخشان و طولانی گامی بزرگ در تولید صنایع چوبی در تولیدات کشور برداشته است.هم چنین با کادری مجرب و تولید کالاهای لوکس و بادوام و قابل رقابت با سایر کالاهای مشابه خارجی نقش مهم و بسزایی در تولیدات کشور داشته است.

مشاوره قبل از خرید...؟

ساخت انواع میز کنسول میز کنسول یک کمد دکوراتیو لوکس و لاکچری است که به دلیل طراحی خاص و منحصر به فرد می تواند در اتاق نشیمن و پذیرایی استفاده شود. هر لوازمی که به منزل اضافه میکنیم می‌تواند روی زیبایی و چیدمان کل خانه تاثیر مثبت یا منفی بگذارد.

انواع میز کنسول

ساخت انواع قاب آینه قاب آینه یکی از اجزای مهم برای دکوراسیون داخلی منازل محسوب می شود. اضافه کردن یک قاب آینه متناسب باعث عمق دادن به فضا در ساختمان های کوچک و انعکاس نور و نمایش تزئینات داخلی می شود، بنابراین هیچ گاه قدرت قاب آینه را در زیبایی دکوراسیون منزل خود فراموش نکنید!

قاب آینه

ساخت و تولید انواع میز تلویزیون یکی از عناصر پر طرفداری که ظاهر دکوراسیون شما را بسیار تغییر می دهد میز تلویزیون می باشد، میزهای تلویزیون را می توانید بر اساس سبک دکوراسیون و به خصوص مبلمان خود انتخاب کنید، به طور کلی چون فضای تلویزیون به عنوان نشیمن خصوصی مطرح می شود بنابراین باید میز تلویزیون خود را مناسب با سبک مبلمان تان انتخاب کنید.

انواع میز تلویزیون

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

"Good shop Product" was added to wishlist